Микита Сторожков "Таємничість символів" (SKLO, Київ)
Просмотров: 835 (1393)

Арт-простір «SKLO»


На прохання чисельних прихильників творчості Микити Сторожкова, коли можна буде відвідати його першу персональну виставку, інтернет -видання PolyArtGallery спільно з арт-простором «SKLO» надає можливість поближче познайомитися із його захоплюючою графікою та особисто поспілкуватися із художником.

Микита Сторожков — незвичайний український митець. У свої 33 роки він малює загадкові символи-коди схожі на древнє письмо. Першу роботу Микита створив 7 років тому. Полотнами для малюнків стали власна кімната і стіни дачного будинку. Серія зошитів, в яких зображені ієрогліфи, з’явилася під впливом вивчення східних культур. В них вбачаються мовні прасимволи Азії, Африки та Індії, шрифти автор створює самостійно.

Наразі художник не обмежує свою творчість лише символами. В роботах Сторожкова можна знайти і віддзеркалення військової техніки, і побутових приладь та механізмів Леонардо Да Вінчі.

«Кросворд – це набагато легше, ніж мої малюнки. Я зображую календарі ацтеків, інків та майя. Я завжди маю натхнення і гарний настрій. У мене не буває сумних днів, чи то дощ, чи сонце, – мені добре. Завжди є бажання. Що робити, треба рухатися. Мрію про виставку. Хочу почути думку людей про мої роботи. Щоб кожен сказав, що найкраще. Тоді я зроблю ще крутіший арт-проект. Візьму великий папір і розміщу там найкращі малюнки, поєднаю арабську, китайську і трипільську писемність. Перемога за культурою. Ми всі живемо на Землі. Релігія може бути різна, але культура – одна. Нам потрібна культурна революція», — розповідає Микита Сторожков.

© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.