Ивано-Франковский областной художественный музей
Просмотров: 1527 (2010)

        Музей мистецтв Прикарпаття є скарбницею образотворчого мистецтва краю. Діючий експозиційний зал розташований у найдавнішій архітектурній та сакральній пам’ятці міста Івано-Франківська – ренесансному Колегіальному костелі Непорочного Зачаття Діви Марії, святих Андрія і Станіслава (1672 – 1703). Збірка музею, започаткована в 1980 р., охоплює унікальні пам’ятки галицького іконопису XV – XX ст. і барокової скульптури Томаса Гуттера, Конрада Кутченрайтера, Йогана-Георга Пінзеля, Матвія Полейовського, творчість класиків західноукраїнського малярства: К. Устияновича, І. Труша, Я. Пстрака, Ю. Панькевича, О. Новаківського, О. Сорохтея, О. Кульчицької, роботи українських художників другої половини XX ст., а також твори російських, польських, австрійських, німецьких та італійських майстрів XVIII – XX ст.
        Народна творчість представлена різними видами декоративно-ужиткового мистецтва Гуцульщини, Бойківщини, Покуття, Опілля.


        Музей мистецтв Прикарпаття пропонує:
- ознайомитись з постійною експозицією сакрального мистецтва Галичини, європейського, українського та декоративно-ужиткового мистецтва, а також з виставками сучасного мистецтва за допомогою оглядових та тематичних екскурсій, лекцій;
- скористатись послугами по мистецтвознавчій експертизі творів, мистецтвознавчою літературою;
- відвідати концерти класичної музики та хорового співу. Музей мистецтв Прикарпаття проводить заняття у творчій майстерні з живопису, композиції та малярства, майстер-класи з писанкарства, вишивки стрічками, розпису по тканині та склі, бісероплетіння та виготовлення ляльки-мотанки.

Майдан А. Шептицького, 8, м.Івано-Франківськ, 76018
Тел.: (03422) 3-00-39, 4-40-38, факс.: (0342) 51-13-68
e-mail: museum_if@inbox.ru

Музей працює: вівторок-неділя – з 10:00 до 17:00 

© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.