Мастерская художника Юрия Питчука ( Ивано-Франковск )
Просмотров: 2074 (3655)

Юрій Пітчук (також працює під псевдонімом Jimmy Iurii).

Народився в 1988 році в м. Івано-Франківськ.
Основний напрям творчості - графіка, ілюстрація, живопис.

Про творчість:

Для автодидакта у галузі мистецькій важливо починати з графіки, бо цей вид мистецтва є основою для всіх образотворчих мистецтв і відповідно є одним із найпростіших засобів у створенні художнього образу.

Графіка Юрія має здатність до самовдосконалення і розвитку. З графічних робіт, для яких характерні риси американської масової поп-культури поступово кристалізується стилістика, цілісна образна мова, чітка та мінімалістична в засобах і композиційно завершена.

Соціальна тематика є висхідною градацією для творчості Юрія, що дозволяє оцінювати не тільки образну частину робіт, а й змістову. Особистісне переживання і аналіз соціальної проблематики розвиває для автора вміння підкреслювати важливе.

Автор про себе:

"Мої роботи створюються чорнилом, аквареллю та акрилом на папері чи полотні. Творча концепція основана, в першу чергу на представленні людини, стараюсь зображати складні соціальні розповіді через деталізоване і чітке бачення. Основна мета моєї творчості - подвійні відчуття: негативі враження від суті і теми картини та позитивні враження від візуальної краси і деталізації роботи"


Портфоліо: www.behance.net/jimmyiurii
E-mail: i.pitchuk@gmail.com
Тел.: +380976444886

Страсті: Заздрість
Страсті: Лінь
Страсті: Обжерливість
Страсті: Похіть
Страсті: Нарцисизм
Стурбований
Do not cross
Koza
Abortion: Part I
Go Home
Semantic Bay
Free Love
1 из 2
© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.