Благотворительный проект "Я люблю жизнь"
Просмотров: 815 (1108)

15 лютого у Всесвітній день захисту онкохворої дитини у дитячому відділенні Національного інституту раку МБФ «Набат» провів благодійну акцію «Барви життя».

Головним партнером акції виступила компанія ДП «Капарол-Україна», що вже втретє підтримує благодійні проекти МБФ «Набат» в Національному інституті раку (в 2011-2012рр. волонтерами були розписані стіни дитячого та поліклінічного відділень НІР ). Цього разу компанією було надано 130 літрів фарби для проведення акції.

Ідеєю акції було створення 7 картин, намальованих на великих полотнах, за участю дітей, їх батьків, лікарів та волонтерів. До проекту також приєднались професійні художники та олімпійські чемпіони України Ірені Мерлені і Роман Гонтюк, які також будуть присутні на відкритті. 

Результат акції «Барви життя» - це композиція з намальованих полотен, що склала важливі для кожного слова: "Я ЛЮБЛЮ ЖИТТЯ".

САМЕ ЦІ РОБОТИ, створені онкохворими дітьми, художниками, лікарями та олімпійскими чемпіонами БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ 15 БЕРЕЗНЯ в MAINSTREAM GIRLS GALLERY.

© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.