Выставка А. Малых "Ниоткуда. Нигде. Никуда" (АВС-арт, Киев)
Просмотров: 1603 (2777)

Галерея «АВС-арт» заснована 2009 року.

Арт-директор – Алла Маричевська.

Галерея «АВС-арт» – мистецький осередок на Воздвиженці, де завжди раді поціновувачам української образотворчості. У нашому виставковому просторі – живопис і графіка, скульптура й інсталяція; реалізм, абстракція, андеграунд і авангард. Ми відкриваємо нові імена в українському мистецтві, підтримуємо сучасників і продовжуємо життя класиці. Серед напрямків діяльності – влаштування виставок і презентацій, творчих вечорів, видання художніх альбомів.

Загальна площа приміщення – 110 квадратних метрів. Кількість залів – 3 (44 кв.м +34 кв.м +18 кв.м)

В залах галереї можливі для реалізації: - презентації бізнес-проектів, книг і т.д.; - проведення семінарів, лекцій, тренінгів; - влаштування модних показів, камерних концертів, інших креативних заходів; - фотосесії; - ділові переговори в мистецькій атмосфері; - колективні та персональні художні виставки.

 

Адреса: м. Київ, вул. Воздвиженська, 10-Б.

Графік роботи: вівторок – субота, 11.00 – 19.00 без перерви.

 

Контактний телефон: (044) 425-90-90.

avs_art@i.ua
https://www.facebook.com/pages/Галерея-АВС-арт/
Cайт: www.avsart.com.ua.

 

 Виртуальные туры:
Выставка А. Малых "Ниоткуда. Нигде. Никуда" (АВС-арт, Киев)

Виставка А. Гуренко "Сновидіння. Вибране" (АВС-арт, Київ)
Олексій Іванюк, Наталія Корф-Іванюк "Вечір-Ранок" (АВС-арт, Київ)
Петро Антип "Камінь наріжний" (AVS-art, Київ)

25.02-15.03.2014 - ОЛЕКСІЙ МАЛИХ «НІЗВІДКИ. НІДЕ. НІКУДИ» / Живопис

«Нізвідки. Ніде. Нікуди» – нова серія живописних робіт Олексія Малих, написана в умовних часових межах «весна-літо-осінь-2013» на пленерах, у майстерні після пленерів, у передчутті нових мандрів. Олексій Малих шукає натхнення у прадавніх символах-знаках, спільних для древніх культур різних народів і збережених у буремному часі та зафіксованих на стінах печер, пірамід, в орнаментах кераміки, вишивки, ткацтва, вирізьблених на дерев’яних сволоках хат, виспіваних в обрядовому епосі. Попри безперечний вплив автентики, художник створює власну знаково-образну систему, свій персональний код, своєрідну мову, яка народжується миттєво, інтуїтивно, з підсвідомості. Рух руки, спонтанний експресивний жест випереджує думку, а дотики пензля з фарбою відображають на площині полотна чи дерева природні кольори землі, що звучать по-новому крізь призму емоційного бачення митця, закоханого в архаїку. У серії «Нізвідки. Ніде. Нікуди» немає прив’язки до певної місцевості, повернення до того, що вже відбулося, чіткого усвідомлення «тут і зараз». І немає сфокусованого уявлення про майбутнє. Тільки відчуття – легкий подих-замилування миттю без часу і простору, кольоровий сплеск – надреальна справжність неба, заштрихованого чи то сіткою чорних гілок, чи спогадів, чи примарних видінь. І тільки фарба, що ллється й рухається природно, нескеровано-спонтанно, несучи з собою аромат смарагдових трав на світанку, кришталеву свіжість синіх гірських вітрів, криваве полум’я вечірніх заграв. Польща, Таврія, Бессарабія, Карпати, Андалусія – лише милозвучний словесний ряд, не більше. Ні географічних подробиць, ані обрисів знайомих краєвидів – тільки відчуття легкого польоту над нізвідки-ніде-нікуди…

Про автора Народився 1956 р. в Берліні. 1981 р. закінчив Московський державний педагогічний інститут, художньо-графічний факультет. Із 1995 р. – член НСХУ. З 1996 р. – співкуратор проекту «Весняний вітер». Куратор масштабного групового проекту «Дихання Землі» (2011, Київ). У творчій біографії Олексія Малих – понад 50 персональних виставок, участь у численних проектах, ленд-арт-фестивалях, пленерах більш ніж у 20 країнах. Живе та працює в Києві.

 

30.09-18.10.2014 - Андрій Гуренко "Сновидіння. Вибране"

Андрій Гуренко напевне знає, що сновидіння не потребують лінійного прочитання й чіткого тлумачення. Адже головне при споглядання його робіт – враження, настрій, асоціації. Знає художник і те, що в «полюванні» на візії основним формотворчим засобом може стати саме орнамент. Спіймані в пастку орнаментального плетива, в роботах мистця проявляються образи – знайомі й водночас нетутешні, вловимі й зникомі, реальні й химерні. Таке часто трапляється у снах…

 

04.12 - 24.12.2014 - Петро Антип "Камінь наріжний"

 

© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.