"Вікна" (Мистецький Арсенал, Київ)
Просмотров: 1934 (5997)

Національний культурно-мистецький та музейний комплекс "Мистецький Арсенал"

 

м. Київ, вул. Лаврська, 10-12

https://www.facebook.com/Mystetskyi.Arsenal/

http://artarsenal.in.uaВиртуальные туры:
Сцена Українського Авангарду (Мистецький Арсенал, Київ)
Арт-проект "Новая украинская мечта" (Мистецький Арсенал, Киев)
Арт-проект "Український пейзаж" (Мистецький Арсенал, Київ)
Арт-проект "Батьківщина" (Мистецький Арсенал, Київ)
Арт-проект "Мистецтво, що рятує" (Мистецький Арсенал, Київ)
Живопис Петра Лебединця (Мистецький Арсенал, Київ)
IX ART-KYIV Contemporary 2014 (Мистецький Арсенал, Київ)
Великий Скульптурний Салон 2015 (Мистецький Арсенал, Київ)
"Вікна" (Мистецький Арсенал, Київ)

21.08-07.09.2014 - Арт-проект "Український пейзаж"

Український пейзаж стає важливим інструментом самоусвідомлення нації, її ціннісного вибору та пошуку ідентичності. Масштабна виставка художніх робіт у жанрі пейзажу покликана продемонструвати унікальність українського природного та культурного ландшафту, показати, що навіть традиційний пейзаж стає контрапунктом до трагічної картини театру воєнних дій, що сколихнули нашу країну. Адже територія, ландшафт — це те, що об'єднує державу, і саме візуальний образ краєвиду спадає на гадку у більшості випадків, коли людина думає про Батьківщину.

Нова Україна, нові відчуття, нові мрії, нові образи, нова свідомість...

 

21.08-07.09.2014 - Арт-проект "Батьківщина"

 

До експозиції увійдуть понад 40 творів сучасного мистецтва. Сімейні династії українських художників і скульпторів різних поколінь представлять свої роздуми на тему, що сьогодні стає найбільш актуальною для кожного українця.

Що означає Батьківщина для кожного з нас? Що змушує виходити на барикади за ту чи іншу ідею і все частіше і частіше промовляти слова гімну в ті моменти, коли більше вже нема на що сподіватися?

В рамках проекту спеціально для тижневика «Фокус» відомі українські художники відтворять своє бачення найближчого майбутнього України в дванадцяти журнальних обкладинках. Учасники проекту: Олег Тістол, Анатолій Криволап, Ігор Гусєв, Іван Семесюк, Олексій Сай, Микола Маценко, Андрій Зелінський, Віктор Сидоренко, Ілля Чичкан та інші.

 

Куратор: Юлія Нужина

 

3.10 - 12.10.2014 - Арт-проект "Мистецтво, що рятує"

3 жовтня у Мистецькому Арсеналі стартує доброчинний проект «Мистецтво, що рятує», реалізований спільно АТ «Ощадбанк», НКММК «Мистецький Арсенал» та ГО «Волонтерська Сотня «Доброволя». Виставка презентує твори сучасного українського мистецтва від провідних митців, що пожертвували їх на лікування військових, поранених під час АТО.  Всі вони потребують нашої допомоги, щоб придбати дорогі протези та медичні препарати, отримати вартісне лікування закордоном, належний медичний догляд, пройти необхідну реабілітацію. Кожна продана картина із виставки – це реальна адресна допомога конкретному бійцю, яка надійде на його особистий рахунок, спеціально відкритий в Ощадбанку. 

 

Митці – учасники проекту:

Олександр Бабак, Володимир Будніков, Мирослав Вайда, Олександр Верещак, Ігор Гайдай, Ігор Гусев, Ніна Денисова, Олександр Друганов, Ілля Ісупов, Жанна Кадирова, Ірина Каленик, Микита Кравцов, Анатолій Криволап, Олександр Король, Володимир Костирко, Петро Лебединець, Оксана Левченя-Константіновська, Антон Логов, Павло Маков, Максим Мамсіков, Микола Малишко, Микола Маценко, Роман Мінін, Станіслав Перфецький, Євген Равський, Влада Ралко, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Тіберій Сільваші, Віктор Сидоренко, Юрій Соломко, Марина Скугарєва, Олег Тістол, Ілля Чічкан, Маша Шубіна, Ігор Янович.

В експозиції будуть представлені фотографії та інформація про поранених військових, які перебувають на лікуванні у ГВМКЦ «Головний військовий клінічний госпіталь» та потребують негайної допомоги громади.

Автор фото – Олександр Чекменьов

 

18.11 - 30.11.2014 - IX ART-KYIV Contemporary 2014

 

Обравши формат актуального проектного висловлювання, ART-KYIV Contemporary 2014 пропонує простір для відкритої художньої комунікації, живої дискусії щодо гострих проблем сьогоднішнього дня.

 

 

ART-KYIV Contemporary 2014 представить проекти, що резонують із викликами часу. Вони готувалися як самодостатні, цілісні та розгорнуті експозиції, з великою медійною градацією. Окрім традиційного живопису та графіки будуть експонуватися фото та мультимедійні проекти, що створять об’єктивну та актуальну картину сучасної візуальної практики з широким регістром – від концептуалізму до наїву.

 

«ВІКНА»

 

5 лютого – 9 березня 2015

Організатор: НКММК “Мистецький Арсенал”

 

Партнери: Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

Національний музей народної архітектури та побуту України

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Благодійний фонд «Мистецький Арсенал»

 

 

Куратори: Ольга Мельник, Вікторія Величко, Ігор Оксаметний

© thereART, 2012 - 2013. Все права защищены.